Smart Set Tools light – prosta i elastyczna produkcja okien drewnianych
2019-10-16

Firma Frezwid z powodzeniem rozwija swój flagowy produkt – zestaw do produkcji okien - Smart Set Tools. o najnowszą wersję narzędzi w wersji light . Zestaw jest dedykowany dla małych i średnich zakładów produkujących niewielkie serie okien.

Smart Set Tools light, to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzia na rynku, które pozwalają wykonać profile okien drewnianych 68 mm, 78 mm oraz 92 mm w wersji Softline, Classic lub Retro.

Dzięki temu rozwiązaniu, można skrócić czas poszczególnych operacji obróbczych, ograniczyć czas przestojów technologicznych i podnieść jakość produkowanych okien.

Przejrzysta dokumentacja oraz czytelnie oznaczone narzędzia wpływają na szybkie przezbrajanie maszyny, bez czasochłonnych i kosztownych przestojów w pracy.

Pomimo tych wszystkich udogodnień, jest to jedno z najtańszych rozwiązań na polskim rynku. Firma, która wykorzystuje Smart Set Tools light ma możliwość wykonania przynajmniej dziewięciu różnych profili okiennych.

W pakiecie Frezwid oferuje również pomoc i doradztwo technologiczne oraz wdrożenie produkcji w firmie klienta. Dowiedz się więcej ->

instasgramssmtmale

 

Dane teleadresowe: 
ZPH "FREZWID" sp.j.
ul.Piłsudskiego 7B
32-050 Skawina

Telefon: +48 12 276 33 51
Telefon: +48 12 276 39 05
Fax: +48 12 276 50 68

Zapytania Ofertowe: marketing@frezwid.pl
Dział Handlowy: sekretariat@frezwid.pl
Dział Kontroli Jakości:

produkcja@frezwid.pl

certyfikat iqnet iso

Back to Top