O firmie

frezwid_biurowiec_1 FREZWID

to wiodący polski producent narzędzi do obróbki drewna, PVC oraz metali nieżelaznych.  Od ponad 30 lat dostarczamy nasze narzędzia do wielu renomowanych producentów stolarki budowlanej, przemysłu drzewnego i meblarskiego. Doświadczenie, jakie w tym czasie zdobyliśmy, nowoczesny park maszynowy oraz wysokie kwalifikacje kadry inżynieryjnej i technicznej sprawiają, że nasze narzędzia cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów z branży w Polsce i na świecie.

Dzięki dużej elastyczności w opracowywaniu nowych technologii, wysokiej jakości wykonywanych narzędzi oraz wspomnianemu wcześniej doświadczeniu oprócz narzędzi katalogowych, wykonujemy także narzędzia na specjalne i nietypowe zamówienia Klientów. Zamówienia tego typu są dla nas szczególnie ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były one wykonane według najwyższych standardów.

Wykonujemy także pojedyncze detale orasz partie małoseryjne, części maszyn i urządzeń o wysokiej dokładności wykonania. Zlecenia takie realizujemy w oparciu od dokumentację Klienta lub opracowaną w naszych działach konstrukcyjnych.

W naszej ofercie znajdują się m. in.: frezy tarczowe, palcowe i trzpieniowe, głowice z wymiennymi płytkami, narzędzia diamentowe, piły tarczowe i noże strugarskie, frezy i głowice do produkcji okien i drzwi, jak również specjalistyczny osprzęt do produkcji stolarki PVC i AL. tj.: frezy do oczyszczarek naroży o frezowania słupka, opory do zgrzewarek, prowadnice do cięcia listew przyszybowych, szablony do wiercenia oraz noże do wypływek. Oprócz produkcji, zapewniamy także profesjonalny serwis narzędzi obejmujący ich naprawę, ostrzenie oraz regenerację.

Misją naszej firmy jest produkcja narzędzi wysokiej jakości, trwałości i niezawodności, co w połączeniu z profesjonalnym doradztwem i specjalistycznymi usługami umożliwia ciągłe poszerzanie grona Klientów. Nasze produkty wykorzystywane są przez polskich i zagranicznych Klientów m. in.: z Białorusi, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

facebookinstagramifrezwid

Dane teleadresowe: 
ZPH "FREZWID" sp.j.
ul.Piłsudskiego 7B
32-050 Skawina

Telefon: +48 12 276 33 51
Telefon: +48 12 276 39 05
Fax: +48 12 276 50 68

Zapytania Ofertowe: marketing@frezwid.pl
Dział Handlowy: sekretariat@frezwid.pl
Dział Kontroli Jakości:

produkcja@frezwid.pl

certyfikat iqnet iso

Back to Top